Kalender

Inhoud

Jeugdtrainingen 2017 najaar

Trainingen op dinsdag Trainingen op zaterdag
Datum 19u00 - 20u30 20u30 - 22u Datum 9u - 10u30 10u30 - 12u30
02-Sep Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
05-Sep Groep 2 - 3 Groep 4 09-Sep Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
12-Sep Groep 2 - 3 Groep 4 16-Sep Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
19-Sep Groep 2 - 3 Groep 4 23-Sep Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
26-Sep Groep 2 - 3 Groep 4 30-Sep Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
03-Okt Groep 2 - 3 Groep 4 07-Okt Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
10-Okt Groep 2 - 3 Groep 4 14-Okt Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
17-Okt Groep 2 - 3 Groep 4 21-Okt IBC Internationaal toernooi
24-Okt Groep 2 - 3 Groep 4 28-Okt Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
31-Okt Herfstvakantie 04-Nov Herfstvakantie
07-Nov Groep 2 - 3 Groep 4 11-Nov Wapenstilstand
14-Nov Groep 2 - 3 Groep 4 18-Nov Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
21-Nov Groep 2 - 3 Groep 4 25-Nov Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
28-Nov Groep 2 - 3 Groep 4 02-Dec Geen training
05-Dec Geen training 09-Dec
12-Dec 16-Dec
19-Dec 23-Dec Kersttornooi IBC
26-Dec Kerstvakantie 30-Dec Kerstvakantie

Jeugdtrainingen 2018 voorjaar

Trainingen op dinsdag Trainingen op zaterdag
Datum 19u00 - 20u30 20u30 - 22u Datum 9u - 10u30 10u30 - 12u30
09-Jan Groep 2 - 3 Groep 4 13-Jan Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
16-Jan Groep 2 - 3 Groep 4 20-Jan Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
23-Jan Groep 2 - 3 Groep 4 27-Jan KW-Cup Ieper
30-Jan Groep 2 - 3 Groep 4 03-Feb Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
06-Feb Groep 2 - 3 Groep 4 10-Feb Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
13-Feb Krokusvakantie 17-Feb Krokusvakantie
20-Feb Groep 2 - 3 Groep 4 24-Feb Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
27-Feb Groep 2 - 3 Groep 4 03-Mar Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
06-Mar Groep 2 - 3 Groep 4 10-Mar Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
13-Mar Groep 2 - 3 Groep 4 17-Mar Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
20-Mar Groep 2 - 3 Groep 4 24-Mar Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
27-Mar Groep 2 - 3 Groep 4 31-Mar Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
03-Apr Paasvakantie 07-Apr Paasvakantie
10-Apr 14-Apr
17-Apr Groep 2 - 3 Groep 4 21-Apr Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
24-Apr Groep 2 - 3 Groep 4 28-Apr Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
01-Mei Dag van de arbeid 05-Mei Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
08-Mei Groep 2 - 3 Groep 4 12-Mei Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
15-Mei Groep 2 - 3 Groep 4 19-Mei Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4
22-Mei Groep 2 - 3 Groep 4 26-Mei Groep 1 (Minibad) Groep 2 - 3 - 4

KW-cups

Kalender KW-cuptornooien 2017-2018
Plaats Datum U9 U11 U13 U15 U19
Waregem Zondag 8 oktober 2017 Nee Ja Ja Ja Ja
Zwevegem Zaterdag 21 oktober 2017 Ja Ja Ja Ja Nee
Leffinge Zaterdag 28 oktober 2017 Nee Ja Ja Ja Ja
Eernegem Zondag 12 november 2017 Ja Ja Ja Ja Ja
Oostrozebeke Zaterdag 25 november 2017 Ja Ja Ja Ja Ja
Gullegem Zaterdag 29 december 2017 Nee Ja Ja Ja Ja
Deerlijk Zaterdag 13 januari 2018 Ja Ja Ja Ja Ja
Izegem Zondag 21 januari 2018 Ja Ja Ja Ja Nee
Ieper Zaterdag 27 januari 2018 Nee Ja Ja Ja Ja
Bavikhove Zaterdag 17 februari 2018 Nee Nee Nee Ja Ja
Damme Zondag 11 maart 2018 Nee Ja Ja Ja Nee
Brugge Zaterdag 21 april 2018 Ja Ja Ja Ja Ja
Torhout Zaterdag 28 april 2018 Ja Ja Ja Ja Ja